Vai Jūsu nākotne ietver dārgumu medības?

Atļaujiet Mežonīgo džungļu spēļu automātam pārvietot Jūs uz laiku, kas jau sen ir aizmirsts. Dziļi džungļos noslēptās aizmirstās civilizācijas drupās Jūs gaida neiedomājamas bagātības. Par laimi, Jums ir pieejamas norādes un ieteikumi, kā atrast šos dārgumus. Jūsu ziņā ir atklāt noslēpumus un sekot norādēm, kas aizvedīs Jūs pie bagātībām, par ko pat nebūsiet sapņojuši.

Kā daļa no G + spēļu automātu sērijas, Mežonīgo džungļu spēļu automātu spēles ir lielisks piemērs no labākajām spēļu automātu spēlēm, blakus Zeva un Bagātību pils spēlēm. Kas padara šos spēļu automātus populārus spēļu dalībnieku vidū, ir bezmaksas griezieni un “Lielā laimesta” svinības, kas ir G + spēļu automātu spēļu iezīme. Kad Jūs iegūstat pienācīgu laimestu, piemēram 100 monētas un vairāk, “Lielā laimesta” ziņojums tiek parādīts uz ekrāna. Uz ekrāna parādās animācija ar monētām, kas lido ārā no strūklakas ar vārdiem “Lielais laimests”. Animācijas laikā no spēļu automāta skaļruņiem skanēs mūzika.

Mežonīgo rietumu spēļu automātam ir piecas kolonnas un 20 laimesta līnijas. Lai gan tas ir vienas monētas automāts, Jūs varat vienlaicīgi spēlēt uz 20 monētām katrā līnijā. Un tā, Jūsu lielākais potenciālais laimests parasti ir €4,00 par katru griezienu. Spēļu spēlētāji parasti iegūst nelielu summu par katru griezienu. Bezmaksas griezieni ir tie, kas padara Mežonīgo džungļu spēli tik populāru spēlētāju vidū.

Šajā spēlē bonusa simbols ir piramīda. Ja kolonnās parādās trīs piramīdas simboli, spēlētājs var veikt bezmaksas griezienu. Turklāt bezmaksas grieziena laikā, spēlētājs var iegūt vēl vairāk bezmaksas griezienus. To var panākt tāpat kā iegūstot pirmo bezmaksas griezienu – ja uz ekrāna parādās 3 vai vairāk piramīdu simboli. Divas no kolonnām ir mainīgas bezmaksas griezienu laikā. Uz tām parādās dažādi attēli, kas aizvieto jebkuru citu simbolu tā kā faktiski katra ikona ir mainīga. Šīs kolonnas parasti tiek izvēlētas pēc nejaušības principa un mainās katrā griezienā. Kā Jūs varat redzēt, Jūs varat savākt dažus ievērojamus laimestus bezmaksas griezienu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*