Kas ir spēļu automāti

Spēļu automātiem gan internetā, gan dzīvē ir dažādi rotējošie cilindri un līnijas, kuras dod laimestu. Veicot jeb iestatot likmi, spēļu automātā Jūs iestatāt arī uz cik līnijām spēlēsiet. Vispopulārākais un adekvātākais ir 9 centi, 18 centi, 27 centi, 36 centi un tā tālāk. Tas nav automātā iekalts, jo ir cilvēki, kuri labāk izvēlēs spēlēt uz 7 centi, 14 centi, 21 centi un tā tālāk. Ja saproti par ko iet runa, tad noteikti ir skaidrs, ka labāk vajadzētu strādāt pirmajam variantam, bet ne vienmēr, jo ir spēlētāji, kuri uzskata, ka tieši 7 centu risinājums ir visdevīgākais/laimīgākais.

Kas ir Latvijas spēļu automāti

Starburst spēļu automāts

Latvijā ir pieejami dažāda tipa un spēļu automāti, lai katrs spēlētājs varētu izvēlēties sev piemērotāko. Nu jau sen parādījušies arī jaunie spēļu automāti ar skārienjūtīgu displeju, bet joprojām ir vietas, kur palikuši vecie automāti. Visiem spēļu automātiem ir pievienotas informatīvas tabulas, kurās ir redzams, cik daudz iespējams laimēt ar izvēlēto likmi, kas nepieciešams, lai tiktu pie brīvajiem bonusa griezieniem un cita informācija.

Kā laimēt spēļu automātos

Daži uzskata, ka liela nozīme ir automātam, kuram ir uzkrājums jeb tā saucamais džekpots (jackpot). Daži atkal uzskata, ka vislielāko naudas summu var laimēt tajā automātā, kurā ir visvairāk „iebarots” – ielikta nauda. Vairāk vai mazāk – Tās ir tādas spēlmaņu izdomātas stratēģijas, kurām var ticēt un var neticēt. Pretējo rāda interneta spēļu automāti, kurus spēlējam internetā. Tie pierāda, ka nemaz nevajag piebarot jeb ielikt lielu naudas summu, lai laimētu. Cik zināms, tad Latvijā ir noteikts, ka spēļu automāti ir jāsavieno vienā tīklā un tas atkal izslēdz tādu stratēģiju, kā viena spēļu automāta iebarošana, lai kaut ko laimētu. Vai atkal izslēdz iespēju zaudēt tādā spēļu automātā, kurā tik tikko ir laimēta prāva naudas summa.

Katrā gadījumā ir tā, ka laimēt lielu naudas summu ieliekot pavisam niecīgu naudu, bet šis efekts var darboties arī pretēji. Ja esat nolēmis laimēt spēļu automātā un neizslēdzat iespēju zaudēt, tad būtu ieteicams padomāt divreiz pirms doties ar pēdējo naudu uz spēļu automātiem. Ir jāsaprot, ka tā ir tikai un vienīgi izklaide, izklaide tiem, kam jau 18 gadi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*