BUJ

Vai reģistrācija ir obligāta?

Jā! Kazino un spēļu automāti ir pieejami tikai un vienīgi reģistrētiem lietotājiem. Lai saņemtu naudu, ir nepieciešams reģistrēties. Pēc reģistrācijas, Jūs saņemsiet savu lietotāja kontu ar visiem pārskatiem un pilnu pieeju pakalpojumiem.

Kas ir slepenais jautājums?

Tas ir jautājums, kas tiek izmantots paroles atjaunošanai, ja parole tiek aizmirsta. Izvēlieties tādu jautājumu, kuru grūti aizmirst.

Kas ir sesijas likmju limits?

Sesijas likmju limits ir maksimālā summa, kuru Jūs variet ieguldīt totalizatora spēlē vienas sesijas laikā. Jūs variet uzstādīt savu dienas likmju limitu. Ir nepieciešams tikai nosūtīt pieprasījumu.

Kas ir IBAN konta numurs?

Starptautiskais bankas konta numurs (IBAN) ir starptautisks standartizēts kontu formāts, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem. IBAN konts sastāv no 21 simbola – pirmie 2 simboli apzīmē valsts kodu, nākamie 2 cipari ir kontrolcipari, ko automātiski aprēķina banka, tad seko bankas identifikācijas kods, un tad seko klienta konta numurs, pirms kura ievieto tik daudz nulles (0), lai kopā būtu 13 cipari.

Kāpēc jāreģistrē IBAN konta numurs?

Likumdošana pieprasa, lai Jūsu IBAN tiktu reģistrēts. Savā lietotāja kontā Jums jāveic iemaksas tikai no šī reģistrētā bankas konta. Arī izmaksas tiks veiktas uz šo bankas kontu. Ja Jūsu bankas konts ir mainījies vai vēlaties izmantot citu bankas kontu, kā norādījāt reģistrējoties, tad, lūdzu, sazinieties klientu atbalsta centru.

Kas drīkst reģistrēties un piedalīties azartspēlēs?

Azartspēles var izraisīt atkarību! Ja Jums nav 18 vai vairāk gadi, Jūs nedrīkstat piedalīties azartspēlēs. Tie, kuriem ir mazāk par 18 gadiem, nedrīkst reģistrēties un piedalīties spēlēs uz naudu!

Lietotāja vārds

Tas ir Jūsu vārds, ko iegūsiet pēc reģistrācijas. Ja Jūsu vēlamais lietotāja vārds ir jau reģistrēts, tad izvēlieties citu. Tas būs lietotāja vārds, kas būs piesaistīts Jūsu kontam visu laiku. Lietotāja vārdu nebūs iespējams mainīt.

Parole

Parole būs nepieciešama ik reizi, kad vēlēsieties ieiet savā personīgajā lietotāja kontā. Izvēlieties drošu paroli – ar cipariem, burtiem un simboliem. Paroli iespējams nomainīt. Kā rīkoties, ja esmu aizmirsis paroli? Jums ir jāizpilda procedūra paroles atjaunošanai. To var izdarīt, klikšķinot ar kreiso peles taustiņu uz “Aizmirsāt paroli?”